Co to umí

Studolog umí to, co potřebuješ. Bez zbytečností.

Soubory

Nová platforma bez obsahu nemá smysl. Naštěstí si můžeš připojit i jiné portály a získat tak cenné materiály, které tam nahráli ostatní studenti z VŠE.

Stahuj jen to nejpotřebnější, ne všechno. Chovej se rozumně, když stahuješ soubory. Nadměrnou zátěž můžou servery „odměnit“. Stáhnout běžné množství souborů je v pohodě, snažit se mít všechny najednou být nemusí.

Testy s testerem

Na Android existuje VŠE tester na kterém si můžeš otestovat, co umíš. Pokud máš Android, nainstalovanou appku a ten test, samozřejmě. Co kdyby ti stačila jedna stránka a přístup k internetu?

Pokud si chceš projít test třeba v metru a nechceš vyplňovat celý test, spusť ho, ukonči a nech si zobrazit výsledky. Ty se ti načtou a nemusíš se strachovat s připojením.

Hodnocení

Vyhledej si hodnocení předmětů, ať víš, co tě čeká a jestli stojí za to ho odstudovat (pokud si můžeš vybrat). Najdi si v něm učitele, kteří ti sedí a po absolvování předmětu přidej hodnocení. Nic víc, nic míň.

Určitě se vyplatí recenze pročíst, ne jen koukat na čísla, ta nemusí být vždy úplně vypovídající, hlavně pokud se chceš i něco naučit.

Měj všechny potřebné materiály přehledně na jednom místě.

Začni je využívat